fbpx
667 506 090
0 szt.

Nowa Kolekcja Beate Heymann 2021

Najnowsza odsłona kolekcji marki Beate Hetman już zawitała do Butiku Luisa. Wysublimowane kroje z artystycznie połączonymi kolorami nie dają obojętnie przejść obok nich.

blank

blank

blank

 

beate heymann butik luisa bydgoszcz nowa kolekcja

blank

blank

betate heymann nowa kolekcja butik luisa bydgoszcz

3 idealne jeansowe stylizacje Luisa Cerano na jesień / zimę 2021

Jednym z trendów, który zostanie uchwycony w kolekcji Luisa Cerano na jesień / zimę 2021, jest denim.

blank

Dzięki wytrzymałemu materiałowi i ponadczasowej użyteczności dżinsy są jednym z najpopularniejszych elementów w codziennych stylizacjach. Od codziennego po szykowny, dżins można łączyć z niemal każdym innym modnym elementem, otwierając w ten sposób nieskończone możliwości stylizacji. 

blank

Luisa Cerano koncentruje się głównie na dżinsach, które zawsze miały szczególnie wysoki priorytet w szafach i dzięki różnorodnym interpretacjom i krojom odzwierciedlają indywidualne rozumienie ubioru. Zainspiruj się nowościami z nowej kolekcji Luisa Cerano do swojej garderoby na jesień / zimę 2021 roku.

blank

źródło: Vogue.de

Złota Biżuteria Jubiler.pl już w Butiku Luisa

Nasz Butik rozpoczyna współpracę z Jubiler.pl największym dostawcą wyselekcjonowanej biżuterii w Polsce. Naszą ofertę wzbogacamy o modową, złotą biżuterię znakomicie uzupełniającą kobiece stylizacje. 

blank

Jubiler.pl to jeden z najstarszych dostawców biżuterii w Polsce, ściśle współpracujący z największym dealerem złota inwestycyjnego tj. Spółką Mennica Skarbowa SA z siedzibą w Warszawie.

Butik Luisa odsłania kolejną domenę online www.butik-luisa.pl

Zapraszamy na kolejną, nową domenę www.butik-luisa.pl. W związku z rosnącą ofertą Butiku Luisa stworzyliśmy dodatkową domenę tak aby szybko i wygodnie zapoznać się z naszą oferta produktową. Cały czas jesteśmy i będziemy największym sklepem online marki Luisa Cerano w Polsce! Nasze marki premium to również: CambioLouis and MiaMilestonePrincess goes HollywoodBeate Heymann oraz Baldinini

blank

Pokaz Mody Butiku Luisa – Jesienna Kobieta DeLux

Pod koniec września 2020r. w Bydgoszczy Butik Luisa był współorganizatorem Dnia Jesiennej Kobiety De Lux. Podczas show, zorganizowanego wspólnie z kliniką estetyczną SKIN MED oraz Mercedes-Benz Auto Frelik, Panie mogły zapoznać się z najnowszymi trendami światowej mody. Światowe marki Premium odzieży i obuwia jak: Luisa Cerano, Cambio, Milestone, Louis and Mia oraz Baldinini uchwycone w wielu kreacjach zachwycały ponadczasowym designem i niepowtarzalnym stylem. 

 

Twarze Marki Luisa Cerano

LUISA CERANO jest prezentowana przez czołowe światowe marki mody. Perfekcyjne reklamy zwracają uwagę na najważniejsze cechy marki i uzyskują najwyższe oceny za skuteczność. LUISA CERANO współpracuje z fotografami o międzynarodowej renomie, w tym między innymi Michel Comte, Roxanne Lowit, Patrizio di Renzo, Mario Schmolka i Markus Pritzi, a także korzysta z najlepszych międzynarodowych modelek Należą do nich m.in. Nadja Auermann, Bar Refaeli, Jessica Stam, Julia Stegner, Michaela Hlavácková, a obecnie Esther Heesch.

blank

NADJA AUERMANN
Photographed by Michel Comte, 2005/2006

twarze marki luisa cerano modelki butik luisa bydgoszcz

BAR REFAELI
Photographed by Patrizio di Renzo, 2007

twarze marki luisa cerano modelki butik luisa bydgoszcz

JESSICA STAM
Photographed by Mario Schmolke, 2008

twarze marki luisa cerano modelki butik luisa bydgoszcz

JULIA STEGNER
Photographed by Mario Schmolke, 2009

twarze marki luisa cerano modelki butik luisa bydgoszcz

MICHAELA HLAVÁCKOVÁ
Photographed by von Markus Pritzi, 2010

twarze marki luisa cerano modelki butik luisa bydgoszcz

AGNES SOKOLOWSKA
Photographed by Frank Widemann, 2019

EKSPLORACJA MIEJSKA

Blogerka Swantje Sömmer zabiera nas do stolicy Niemiec i pokazuje nam swoje ulubione miejsca na lato. Jak zwykle, niezobowiązująco, kobieco i niepowtarzalnie, stylizuje dla nas gotowe zestawy z aktualnej kolekcji.  

źródło: You Tube, kanał Luisa Cerano

 

 

 

 

 

blank blank blank blank blank blank blank

💋Sprawdź Najnowszą Kolekcję Luisa Cerano💋

💋Sprawdź Najnowszą Kolekcję Luisa Cerano💋