Elegancja na Czerwonym Dywanie: Analiza Strojów Gwiazd na Wielkich Wydarzeniach

MET Gala, rozdanie Oscarów, festiwal w Cannes – to tylko niektóre uroczystości, podczas których można było podziwiać kreacje słynnych projektantów noszone przez celebrytów. Elegancja na czerwonym dywanie to temat, który niezmiennie od lat interesuje szerokie grono odbiorców. Jeśli więc Ciebie również pasjonuje analiza strojów gwiazd na wielkich wydarzeniach, przeczytaj nasz artykuł na ten temat.

Kreacje w czerwonego dywanu w 2023 roku

Jeśli chodzi o kreacje gwiazd na wielkich wydarzeniach w 2023 roku, zdecydowanie warto zwrócić uwagę na strój na czerwony dywan, który założyła Lady Gaga na rozdanie Oscarów. Artystka słynie z kontrowersyjnych stylizacji, ale tym razem zachwyciła wszystkich wyjątkową suknią o gotyckim charakterze. Kreacja Versace w widoczny sposób nawiązywała do wiktoriańskiej mody we współczesnym wydaniu i utrzymana była w czarnym kolorze. Prosty dół i góra wykonana głównie z półprzezroczystej siateczki stworzyły niesamowity efekt i były najlepszym przykładem elegancji na czerwonym dywanie podczas rozdania Oscarów.

Dokonując analizy kreacji gwiazd na wielkich wydarzeniach, nie można pominąć festiwalu w Cannes. Poruszenie tam wywołała Jennifer Lawrence, która zjawiła się na czerwonym dywanie w zjawiskowej sukni w rubinowym kolorze projektu Diora i dopasowanych kolorystycznie szpilkach. Imprezę opuściła jednak w.. czarnych japonkach, wyrażając tym samym swój sprzeciw wobec reguły dotyczącej noszenia butów na obcasie. Mimo zmiany obuwia nie straciła ani grama wdzięku i elegancji. Uwagę podczas festiwalu w Cannes przykuła także modelka Elsa Hosk. Pojawiła się na wydarzeniu w zjawiskowej sukni balowej przyczepionej do cielistego gorsetu, co sprawiało niesamowity efekt iluzji. Strój pochodził z holenderskiego domu mody Viktor&Rolf.

O jakich strojach gwiazd mówiło się w 2023 roku?

Wielkie wydarzenia ze świata celebrytów to oczywiście również MET Gala – tegoroczna edycja związana była z Karlem Lagerfeldem. Dlatego takie gwiazdy jak Dua Lipa, Nicole Kidman, Margot Robbie czy Kristen Stewart pojawiły się na czerwonym dywanie w strojach tego projektanta. Z kolei Lily Collins wyróżniła się suknią z trenem, na którym widniał napis “KARL”.

Publiczność zachwyciła także Rihanna, która na MET Gali pojawiła się w zapierającej dech w piersi kreacji. Artystka wystąpiła w białej sukni z rozłożystym trenem i górą złożoną z imponujących materiałowych róż. Głośno było także o stroju, w którym na czerwonym dywanie wystąpiła Kim Kardashian. Celebrytka wybrała kreację złożoną w głównej mierze ze sznurów pereł – elegancja w tak nieoczywistym wydaniu to zdecydowanie przepis na sukces!