Do Butiku Luisa zawitała Grecka Marka obuwia Eilna Linardaki

Założona w 2014 roku w słonecznym mieście Ateny w Grecji przez duet matki i córki. Elina Linardaki to luksusowa marka obuwia, która została zbudowana od skromnych początków.
Rodzinna firma rozpoczęła działalność od małej kolekcji sandałów, ozdobionych pomponami, kamieniami półszlachetnymi i kryształami, które natychmiast stały się światową sensacją, ustanawiając Elinę Linardaki jako projektantkę obuwia i czyniąc markę znaną z odważnych i kolorowych zdobień. Czerpiąc inspiracje ze źródeł takich jak folk lat 70., elementy codzienności, marokańskie wzory, biżuteria, naturalna grecka sceneria. Projektantka co roku tworzy jedną, niewielką kolekcję, manifestując swoją miłość do koloru, zaskakujących połączeń materiałów i faktur.
Mając na celu utrzymanie tradycyjnych greckich praktyk rzemieślniczych przy jednoczesnym tworzeniu i utrzymywaniu rzemieślniczych miejsc pracy, marka celebruje rzemieślnictwo i innowacyjne projekty, aby tworzyć jedyne w swoim rodzaju dzieła, które będą cenione i podziwiane na zawsze.

sandaly-elina-linardaki-mykonos kolorowe kryształy łańcuszki butik luisa bydgoszcz
elina linardaki butik luisa bydgoszcz laczki obcasy grecka sandały moda buty premium kolor perły
sandaly-elina-linardaki-mykonos kolorowe kryształy łańcuszki butik luisa bydgoszcz
sandaly-elinalinardaki-zwiewne-lekkie-zdobione-wygodne-butik-luisa-bydgoszcz
sandaly-elina-linardaki-lekkie-wygodne-modowe-butik-luisa-bydgoszcz obcasy rozowe
sandaly-elina-linardaki-błyszczące korale perły butik luisa bydgoszcz obcasy wygodne