Trendy sezonu – najważniejsze style, kolory i materiały

Świat mody nieustannie się zmienia, dlatego warto być z nim na bieżąco i znać trendy sezonu: najważniejsze style, kolory i materiały, które powinny dominować w naszych szafach. Zastanawiasz się, co będzie na topie w nadchodzących miesiącach? Chcesz się upewnić, czy znajdziesz w swojej garderobie ubrania i dodatki, których nie może zabraknąć jesienią i zimą 2023/2024? W takim razie przeczytaj nasz artykuł i przekonaj się, jaka odzież będzie królować na polskich ulicach w najbliższym czasie.

Modne style i kolory w nadchodzącym sezonie

W sezonie jesień/zima popularnością cieszą się naturalne, stonowane barwy – beż, szarość, pastele, a nawet połączenie bieli i czerni – świetnym tego przykładem jest spódnica Sem Per Lei ze wzorem w pepitkę.

Zwolennicy bardziej wyrazistych propozycji ucieszą się z tego, że wśród popularnych trendów można wyróżnić też takie kolory materiałów jak czerwień, złoto czy srebro. Stwarza to liczne możliwości tworzenia modnych kreacji na każdą okazję.

Oprócz kolorów równie ważne są style odzieży damskiej. Pod tym względem możliwości jest mnóstwo – ubrania i dodatki na dany sezon należy dobierać tak, by były nie tylko stylowe, ale też pasowały do naszego typu urody oraz zapewniały nam komfort termiczny i wygodę w każdych warunkach. Jeśli jednak zależy nam na modnym looku i chcemy uwypuklić swój indywidualny styl, możemy bez obaw podkreślać charakter outfitu akcesoriami w postaci torebek, plecaków, butów, rękawiczek czy szalików. Warto sięgać po dodatki w kolorach nawiązujących do bieżących trendów sezonu i wybrać np. beżowy pasek z miękkiej imitacji skóry marki Luisa Cerano.

Po jakie materiały sięgać zimą i jesienią?

Warto mieć na uwadze nie tylko trendy sezonu, czyli modne kolory i style odzieży. Równie ważną kwestią jest bowiem wybór ubrań uszytych z wysokojakościowych materiałów, które zapewnią nam komfort, swobodę ruchów, będą się pięknie prezentować oraz na długi czas zachowają dobry stan i estetyczny wygląd. Najlepszym wyborem na jesień i zimę jest oczywiście wełna. Ten naturalny materiał to gwarancja zachowania ciepła nawet podczas chłodnych miesięcy. Dodatkowo warto sięgać po ubrania zawierające w składzie wiskozę, bawełnę czy kaszmir.

Najlepszym przykładem połączenia wszystkich wymienionych trendów, czyli modnego koloru, nowoczesnego stylu i najlepszego materiału jest ciepły kardigan Sem Per Lei w stonowanym odcieniu beżu, który zawiera w składzie aż 86% wełny.

Jest to oczywiście tylko jedna z wielu propozycji damskich ubrań, które wpisują się w trendy sezonu jesień/zima 2023/2024 i są dostępne w internetowym butiku Luisa Cerano – zapraszamy na zakupy.